Десна Аглеста 90 степени USB 3.1 тип c USB-C до USB 2.0 Женски OTG Кабел 10cm White & Blac Тип-C Во движење Кабли Агол

Десна Аглеста 90 степени USB 3.1 тип c USB-C до USB 2.0 Женски OTG Кабел 10cm White & Blac Тип-C Во движење

DEN 141.60
 

Тековен
Количина на стоки


Десна Аглеста 90 степени USB-C Type-C до USB 2.0 Женски OTG Кабелот за Мобилен Телефон Таблета & Лаптоп White & Црна
Се работи за Тип-C Мобилен Телефон Таблета & Лаптоп
Поддршка на USB флеш диск, USB читач на картички, USB Тастатура,USB Глушец,USB Хард Диск.
USB 2.0 тип и 480 Mbps брзина max.
Должина : 10cm
Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1
Реверзибилна Дизајн за Типот C connector
Десна Аглеста 90 Степен Тип

Други карактеристики

Должина на кабел:
0.2 m
боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
CY
Тип:
Моќ Кабел
Број На Модел На:
УЗ-017
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Најдобри понуди