0.5x2mm 316L не 'Рѓосувачки Челик Класичен Синџир Позлатен Златна Боја Ѓердан За Човекот Жените од не' Рѓосувачки Челик Накит 50cm

0.5x2mm 316L не 'Рѓосувачки Челик Класичен Синџир Позлатен Златна Боја Ѓердан За Човекот Жените од не' Рѓосувачки

DEN 422.00
DEN 527.52
 

Тековен
Количина на стоки


0.5x2mm 316 L не ' Рѓосувачки Челик Класичен Синџир Позлатен Златна Боја Ѓердан За Човекот
Жените од не ' Рѓосувачки Челик Накит 50cm

Други карактеристики

Метална боја:
Злато Во Боја, Челик Боја
Должина:
60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
STKMSRJEWELRY
Обликотшема:
Плоштад
Синџир Тип:
Никој
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
SN010

Најдобри понуди