20pcs Стандард Бодликава 8/11mm 9/12mm Црево Крајот Капа Конектори Висок Квалитет Градина Дома Наводнување капка по капка Црево Фитинзи Plug Заеднички

20pcs Стандард Бодликава 8/11mm 9/12mm Црево Крајот Капа Конектори Висок Квалитет Градина Дома Наводнување

DEN 111.00
DEN 148.32
 

Тековен
Количина на стоки

Како и да е, доколку постои било погрешно, ве молиме да не даде ни лошо преглед веднаш(Лош преглед значи : 3 ѕвезди 2-ѕвезди 1 ѕвезда ) се разбира, ние се надеваме на вашето 5 ѕвезди. Нормално, со Бесплатен Превозот Начини се Економски превозот начин Ако ви треба предмети итно, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, Или Можете да изберете брзо се Изразат, Како DHL,EMS. Стоката се уште е на пат кон вас.

Други карактеристики

Дијаметар:
За 8l11mm4I7mm Црево
Тип:
Градина Вода Конектори
Пластични Тип:
PE
Бренд Име:
NuoNuoWell
Број На Модел На:
WJ259 8/11mm
Стандард:
Din
Материјал:
Пластични
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Поправка Конектори

Најдобри понуди