Aolamegs Мажите Фишер Мрачно Комбинезони Хип хоп Танц Coverall Jumpsuit Танчерка Мода се Долги ракави Едно парче Комбинезони Работа Облека

Aolamegs Мажите Фишер Мрачно Комбинезони Хип хоп Танц Coverall Jumpsuit Танчерка Мода се Долги ракави Едно

DEN 2827.00
DEN 4559.04
 

Тековен
Количина на стоки


S=170, M=175, L=180, XL=185, 2 XL=190, 3 XL=195.Ако не може да се утврди големината, ве молиме контактирајте со нас
Големина Детална препорака(Единица : cm) :
Големина на Рамо Биста Половината Ракав Должина S 44 120 106 62 157 M 47 126 112 64 161 L 50 132 118 66 165 XL 52 138 124 68 169 2 XL 56 143 130 70 173 3 XL / / / / / 4 XL / / / / /
Големина референтна табела прикажани се : прво, со висина да нацрта хоризонтална линија, а потоа нацртајте вертикална линија на телесната тежина, боја застапеност пресек каде право големина (висина : ЦМ, Тежина : кг)
ВИСТИНСКИ ФОТО
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации"и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.
ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ ДЕКА ВАШИОТ ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК Е МНОГУ ВАЖНО ЗА НАС.
Однапред ви благодариме!
2. Ние не можеме да ветување секој сака нашите производи, ве Молиме внимателно да го изберете вашиот омилен
пред вашите нарачки и ве молиме, истакна дека "различни цената на различни квалитетот", ви Благодариме
3. Ние сите стоки 100% во вид на снимање, различни светлина, различни резолуции може да предизвика некои хроматските аберации, се надевам дека клиентите можат да размислуваат јасно по купување, со цел да се избегнат непотребни проблеми. Се судрите со овој проблем, не го прифати враќа, не ја прифати ниска оценка за евалуација
4. По приемот на стоката, Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас што е можно поскоро, не направи лоша проценка веднаш, ви благодариме
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : Master Card, Visa, Маестро, Web Money,
QIWI Паричник, Банкарски Трансфер, Western Union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус
т е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас,
ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Стил:
Сафари Стил
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Бренд Име:
Aolamegs
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Лажни Патентите
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
4897
Панталона Стил:
комбинезони

Најдобри понуди