2015 година Нови Fenix ARB-L14-800 3.6 V 14500 800mAh Батерија Li-ion Батеријата Со Заштита Коло(1pcs)

2015 година Нови Fenix ARB-L14-800 3.6 V 14500 800mAh Батерија Li-ion Батеријата Со Заштита Коло(1pcs)

DEN 388.80
 

Тековен
Количина на стоки


Опис На заштита коло е вграден во анодна со челична капа со возбудлив процес. Па ARB-L14-800 можат да бидат целосно покриени со челик школка и да ги елиминираат потенцијалните ризик од краток спој предизвикана од судирот и влијание. Карактеристики ·да се Спречи краток спој ·Повеќекратна заштита ·500 полнење циклуси Пакет Содржина 1 x Fenix ARB-L14-800 3.6 V 14500 800m Ah Батерија Li-ion Батерија

Други карактеристики

Бренд Име:
SKILHUNT

Најдобри понуди