beibehang Обичај Неткаени Декоративни Апстракт Фантастична Налепница Позадина 3D Кат Ѕид Кат HD Дефиниција

beibehang Обичај Неткаени Декоративни Апстракт Фантастична Налепница Позадина 3D Кат Ѕид Кат HD Дефиниција

DEN 864.00
DEN 1440.00
 

Тековен
Количина на стоки

(ширина и висина). · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 4-5stars. Плаќање : · Ние го прифаќаме alipay тука. · Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ширина x висина = квадратни метри =Количество Материјал : ПВЦ подни mural позадина големина .

Други карактеристики

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
луо:
16277164

Најдобри понуди