2017 Нова Пролет висока половината топката pleated Plaid а-линија морнар здолништа Harajuku Туту здолниште Голема Големина Јапонски училиште униформа

2017 Нова Пролет висока половината топката pleated Plaid а-линија морнар здолништа Harajuku Туту здолниште

DEN 543.00
DEN 571.20
 

Тековен
Количина на стоки

Големина На Табела Големина
Должина(cm) Половината
(cm) XS 37 62 S 37.5 66 M 38 70 L 38.5 74 XL 39 78 XXL 39.5 82
1. Како различни компјутери дисплеј во Боја поинаку, Бојата на Акции на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2.Големината може да се 1-2cm грешки, но Облеката може да се вклопат за повеќето луѓе.

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Модални,Spandex
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
SK015/Мини Harajuku pleated тенис здолниште
Шаблон Тип:
Plaid
Декорација:
Никој
Бренд Име:
Liva девојка
Половината:
Империја
Силуета:
Pleated
Стил:
Preppy Стил
Пол:
Жените Здолништа
Должина:
Mini Skirts
Тип:
Училиште здолништа униформа здолниште
боја:
Lotita Здолништа
Стил:
pleated здолништа
style2:
единствен plaid здолниште
Style3:
јапонски училиште униформа здолниште

Најдобри понуди