2x 2800mAh Батеријата + Ѕид Полнач за LG G5 Телефон BL-42D1F 3.85 V Замена Li-ion Batterie Bateria Батеријата

2x 2800mAh Батеријата + Ѕид Полнач за LG G5 Телефон BL-42D1F 3.85 V Замена Li-ion Batterie Bateria Батеријата

DEN 684.00
DEN 912.00
 

Тековен
Количина на стоки


2x 2800m Ah BL-42 D1 F 3.85 V Замена Li-ion Батерија + Ѕид Полнач за LG G5 Телефон Batterie Bateria Батеријата
YIBOYUAN Држачи за Функција :
* Бренд : YIBOYUAN
* Интелигентни посветен на полначот на батеријата со USB излез.
* Кога батеријата е целосно наполнета, автоматски стоп полни.
* Безбедност отсечени коло, Изградена-во заштита коло спречува преполнувањето.
* Постојан струја, константен напон на полнење, автоматска идентификација.
* LED индикатор : батерија на полнење е црвено светло, кога целосно наполнета е сина светлина.
* Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz 0.15 На
* Излез : наизменична СТРУЈА 4.2, 350m A +/-50m A,USB Порта излез : DC5.2 V, 800m A(USB)
* Полнач големина на : 9*5.5*3
Генерички Батеријата Функција :
* Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор.
* Директно од фабрика BAAKYEEK. Голема зделка, Огромни попусти, Високо ефективни.
* Интегрирана microchip внатре спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата.
* Помине безбедно тест во фабриката, гаранција за квалитет,1 година гаранција.
* Батерија Тип : Литиум Јонска
* Капацитетот на батеријата : 2800m Ah
* Напон : 3.7
* Големина : 4.5 x 10.2 cm
Компатибилни модели :
За LG G5/BL-42 D1 F
Пакет Содржина :
* 2 парчиња x батеријата
* 1x полнач
* Power plug : според превозот земјата НИ понудат/ЕУ/велика БРИТАНИЈА или АУ приклучокот.

Други карактеристики

Бренд Име:
GOLDFOX
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Компатибилен Бренд:
LG
Број На Модел На:
ZA768
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитет:
2800mah
Квалитетот сертификација:
CCC

Најдобри понуди