LoClimb Зима Водоотпорен Softshell Јакна Мажите на Риболов Качување Windproof Дожд Грб Руно Пешачење Ски Пешачење Јакни,AM039

LoClimb Зима Водоотпорен Softshell Јакна Мажите на Риболов Качување Windproof Дожд Грб Руно Пешачење Ски Пешачење

DEN 1440.00
DEN 2879.04
 

Тековен
Количина на стоки

Ако не сте сигурни големината, ве молиме да ни кажете вашата висина и тежина, и градите, sleeve големина. Бидете сигурни да се консултирате со нас за големина. За Враќање и Обнова : Ако не сте задоволни со вашите елементи, можете да разменувате предмети во 7 дена, но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали. Оваа Азија Големина е Помала од Европска Големина.3 cm kg XL cm 115 79 74 180-185 73-80 52-54 42-44 инчен 45. Пасош датум се задолжителни според cutsoms прописи на државата каде што се превозот од. Големина Вовед Азија Единица Градите Ракав Должина, Висина и Тежина Евра НАС S cm 103 73 66 165-170 55-60 46-48 36-38 инчен 40. Купувачот е единствено одговорна за царинење на стока во вашата земја. Во последно направи одлучи со себе. Враќање на предмети за нас со следење на број, тогаш ние ќе ја испрати на правото ставки на вашиот веднаш. Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме запомнете ни остави 5 ѕвезди повратни информации. За Боја : Боја на производ може да се разликува, ние мора да се запамети дека ова е професионална фотографија ( блиц на камерата, осветлување, следи поставување ). За Плаќање : Можеме да го прифатиме Запад Унија, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Банкарски Трансфер. Додади во Кошничка : заштеда на време, Плаќаат само еден товар, Целосна исплата на време, Да добие фиксен износ off. Ова е Азија големина , ве Молиме изберете вистинската големина следи големината на табелата! Големина : ве Молиме Овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.0 cm kg M cm 107 75 68 170-175 60-67 48-50 38-40 инчен 42.8 cm kg L cm 111 77 72 175-180 67-73 50-52 40-42 инчен 43. За Превозот : Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена по уплатата. Ве молиме додадете нашата продавница во вашите букмарк ознаки на продавници, што можеме да им понудиме подобра услуга за вас. Удобно , Да Ги Задржи Топло
За Цел : Купат повеќе производи, ве молиме да користите шопинг количка. За Повратни информации : ве Молиме контактирајте со нас ПОБРЗО ако не се задоволни, ние ќе ви ги понудиме најдобра услуга. Како да се избере големина : Како се допаѓа оваа слика да се измери вашата Јакна е во Градите, Ракав.

Други карактеристики

Големина:
S 167, M 172, L 177, XL 182, 2XL 187
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Полиестер
Функција:
Топлинска,Antistatic,Анти-пот,Windproof,Водоотпорен
Материјал Технологија:
Gore-Tex
Бренд Име:
LoClimb
Тежина:
800
Отворено Јакна Тип:
Softshell
боја:
Црна, Темно Сина, Сина, Сива, Црвена
Големина:
S - 2XL
Сезоната:
Пролет, есен зима
погоден:
Планинарење,Пешачење,Патување,Возење Велосипед,Риболов,Кампување,Отворено Спорт
Објектот:
Техника Руно Јакна
Тип:
Пешачење Јакна
тип 1:
Загреан Јакна
тип 2:
пешачење облека
тип 3:
лов облека
Тип 4:
jaqueta masculina

Најдобри понуди