Јаглерод Риболов Пол 2.7 M-6.3 M Поток Риболов Прачка На Карбонски Влакна Телескопски Крап Риболов Пол Рок Риболов Прачка

Јаглерод Риболов Пол 2.7 M-6.3 M Поток Риболов Прачка На Карбонски Влакна Телескопски Крап Риболов Пол Рок

DEN 494.00
DEN 950.40
 

Тековен
Количина на стоки

Карактеристики :
Име : Риболов Риба Се Справи Со 2.7/3.6/4.5/5.4/6.3 Метри
100% сосема нов и одличен квалитет
Материјал : Јаглерод Влакна
Модел(M) Затворена должина(cm) Вистински Должина(cm) Standrad Тежина(g) Горниот Дијаметар(cm) Дното Дијаметар(cm) 2.7 73 260 110 1 15 3.6 74 335 120 1 16 4.5 76 448 190 1 17 5.4 77 510 230 1 19 6.3 78 610 280 1 21
Пакет Се Вклучени :
1x Риболов Риба се Справи со 2.7/3.6/4.5/5.4/6.3 Метри
ЗАБЕЛЕШКА : Овој вид на риболов прачка може да биде малку пократко отколку што е наведено.
(Се надеваме дека ќе може да се добие пред да нарачате,и pls се обрне повеќе внимание дека 7.2 м род е 6.6 m или па, всушност,и други големини за оние кои се во ред тоа u може да се земе леснотија да се купи,pls љубезно ве молиме да знаат дека ,Благодарение!!)
Answer : ___________________________ Note :
За тежина и должина можеби имаат некои се разликува, ве Молиме во вид преовладуваат за сите информации, ви благодариме!

Други карактеристики

Должина:
2.7 m, 3.6 m, 4.5 м, м 5.4, 6.3 m
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тврдост:
Мека
категорија:
Рок Риболов Прачка
Бренд Име:
GLS
Топ Дијаметар:
1.1 mm
Број На Модел На:
yc-50
Материјал:
јаглерод

Најдобри понуди