Бесплатен Превозот ОП-3S Висина Прилагодливи Алуминиум Следи Носителот Рака Поддршка 360 степени Rotatable Монитор Стојат

Бесплатен Превозот ОП-3S Висина Прилагодливи Алуминиум Следи Носителот Рака Поддршка 360 степени Rotatable

DEN 3387.00
DEN 3763.20
 

Тековен
Количина на стоки

Бесплатен Превозот ОП-3 S Висина Прилагодливи во рамките на 27 инчен LCD LED Мониторот Носителот Рака Заградата, 360 степени Rotatable Монитор Стојат
Две Делот Оружје Следи Носителот
Модел Бр. : ДС-ОА-3 S Материјал : Алуминиум Легура + ABS Големина на Екран : во рок од 27 инчи VESA : 75*75mm/ 100*100mm Рака должина : 420mm прилагодлива Висина опсег : 180-415mm Следи Ротација : 360 степени Рака Ротација : 360degree Навалите Главата : 90 степени нагоре, 80 степен надолу Главата Вртливата : -90degree ~ +90 степени Маса Дебелина : 0-75mm
Важна Напомена : 1. Сите превозот цена покажа во Aliexpress не вклучува Продолжен Област Доплата! 2. Pls проверете со ПРОЗОРЦИ, Fed Ex, DHL, TNT, DPEX и др. за да се потврди ако вашиот град (поштенски код) треба Продолжен Област Доплата!! 3. Царинските Давачки и Даноци НЕ се вклучени во превозот на трошоците 4. Ве молиме оставете ги вашите канцеларија адреса за собирање на парцели. 5. Клиенти од Бразил pls оставете го вашиот CPF број во цел како вашиот царински треба. 6. Клиенти од Чиле pls ја напушти вашата РУТИНА број во цел како вашиот царински треба. 7. Clents од Аргентина pls оставете го вашиот CUIT број во цел како вашиот царински треба.

Сите информации се обезбедени во првобитна состојба, без било каква гаранција и може да биде малку променети во секое време, без претходна најава.

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ДС-ОА-3S
Апликацијата Лаптоп Големина:
>20
Бренд Име:
AVUP
Материјал:
Алуминиум легура + ABS
Vesa:
75*75mm/ 100*100mm
Биро Дебелина:
0-75mm
Стил:
следи носителот

Најдобри понуди