Креативни Декоративни Акрилик Огледало На Ѕидот Налепници Вратата Плочка Продавница Дневна Соба И Спална Соба Оркестарот Headboard Соба Декорација Дома R150

Креативни Декоративни Акрилик Огледало На Ѕидот Налепници Вратата Плочка Продавница Дневна Соба И Спална Соба

DEN 216.00
DEN 379.20
 

Тековен
Количина на стоки


Исклучително мала тежина за безбедност.
Сепак, ако случајно постои било каков проблем со вашата нарачка, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да се решат проблемите и да бидете задоволни. Откине браун заштита на хартија. Отстранете ја белата поддржан од хартија од налепници, стап секое парче до точната локација.
УПАТСТВО ЗА ИНСТАЛАЦИЈА
1. И ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите.
Краток слепи : Јасно природата како вистински одраз во огледало.
Сепак, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во поставки на екранот и други причини, како што се огледало површина одраз во мониторот, светлина, позадина итн, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. Инсталацијата Заврши!
СОБА ДЕКОРАЦИЈА
• Кујна
• Спална соба
• Дневна Соба
ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ
За некои мали димензии на налепници ние ќе го користиме меур торба, тоа ќе биде доволно силна за да ги заштити производите.
Ако ви треба прилагоди на големината ве молиме контактирајте со нас.
Дебелина : 1 mm
Примена : Спална Соба, Дневна Соба, Купатило, Детска Соба, Тоалет, Врата, Кујна, Продавница, Таванот
ГОЛЕМИНА
Ве молиме прочитајте ги тродимензионални цртежи внимателно пред наддавање, целосно моделот е составен од многу мали парчиња.
Бренд : Background Turn Over
Производ : DIY Огледало на Ѕидот Налепница
Материјал : Висок Квалитет Акрилик(Еколошки), Силно Поддржан самолепливи, Огледало Површина Заштитени со Кафена Хартија.
Ви благодариме за вашата посета и имаат убав ден.
УСЛУГА
Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на производи на нашите клиенти, а се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди најсигурни и најбрз начин на превозот услуга која ние може да си го дозволи.
Далеку-слепи : Смешни се во потрага по малку деформација на рефлексија. ЗА ПРЕДМЕТИ
Селективните 1 mm дебелина еколошки акрилни огледало материјал.

Други карактеристики

Големина:
S 100cm x 8cm, M 150cm x 18cm, L 200cm x 17cm
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Мебел Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Стил:
Модерна
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
R150
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Бренд Име:
BACKGROUNDTURNOVER
Тема:
Апстракт
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Multi-piece Package
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница

Најдобри понуди