Жешка, Секси Жени Чипка долна Облека Babydoll Пред се Отвори Nighty долна облека Секс Перспектива Sleepwear со G-string Плус Големина долна Облека 6XL

Жешка, Секси Жени Чипка долна Облека Babydoll Пред се Отвори Nighty долна облека Секс Перспектива Sleepwear

DEN 326.00
DEN 374.88
 

Тековен
Количина на стоки


Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Боја : Црна,Бела,Црвена,Wine Red
Материјал : Чипка&Полиестер,Услужни И Се Протегала !
Количина : 1 Сет ( Облечи + Камшик )
Големина на : S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL 6 XL Големина Биста Половината Колковите Првенство Големина Ознака САД, велика БРИТАНИЈА Евра Инчен инчен Инчен S 4-6 6-8 32-34 32-34 24-26 34-36 A M 6-8 8-10 34-36 34-36 26-28 36-38 A-B L 8-10 10-12 36-38 36-38 28-30 38-40 Б XL 10-12 12-14 38-40 38-40 30-32 40-42 B-C 2 L 12-14 14-16 40-42 40-42 32-34 42-44 C 3 L 14-16 16-18 42-44 42-44 34-36 44-46 C-D 4 XL 16-18 1820 44-46 44-46 36-38 46-48 D 5 XL 18-20 20-22 46-48 46-48 38-40 48-50 ДЕ 6 XL 20-22 22-24 48-50 48-50 40-42 50-52 E
Плочка мерење : можеби имаат 1-3cm отстапување

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Декорација:
Вез
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал Состав:
Полиестер, чипка
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
Artact
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
XCE001
Боја Стил:
Црна/Црвена/Бела/Winered
Стил:
Секси
Пол:
Жените
Употреба:
Совршен подарок за дамите или вашите пријатели
фустан време:
Вечер Слатка Време
Декорација:
Лак
Големина:
S/M/L/XL/XXL/XXXL/4XL/5XL/6XL

Најдобри понуди