Newset Ceccitto Бренд Жолта Јаглерод патот рамка јаглерод велосипед рамка T1000 UD патот велосипед Di2 и Механички quadro де bicicleta

Newset Ceccitto Бренд Жолта Јаглерод патот рамка јаглерод велосипед рамка T1000 UD патот велосипед Di2 и Механички

DEN 30240.00
 

Тековен
Количина на стоки

Newset Ceccitto Бренд Жолта Јаглерод патот рамка јаглерод велосипед рамка T1000 UD патот велосипед Di2 и Механички quadro де bicicleta
(SEQUEL09) На frameset Рамка, Вилушка ,Seatpost,Стега,Слушалки. Ги користат Мажите Материјал Карбонски Влакна Toray T1000 Ткаат UD Слушалки Големина 1 1/8 1 1/2 Заострените Интегрирани Тежина На Рамка 980g (Големина 49,Јасно Грб) Тежина На Вилушка 380g (Јасно Грб) Погодни Derailleur Di2 И Механички И Derailleur Кабли Рутирање Внатрешни Погоден Тркала 130 mm Центри и 700c Тркала Avaliable Големина 46 49 52 54 56 58cm Сопствени Даночни& Увозни давачки Купувачи ги Сноси трошоците Гаранција 2 Години
Вклучени
Купи рамка добие handlebar или седло како подарок!!!
Handlebar големина : 400/420/440*80/90/100/110/120mm Ткаат : 3k/UD Тежина : околу 350g

Други карактеристики

боја:
црвена, зелена
Употреба:
Патот Велосипеди
Свитлива:
No
Површинска Обработка На Владата:
matte
Број На Модел На:
FDRF07
Тежина:
980g(size 49cm)
is_customized:
Yes
Материјал:
јаглерод
Бренд Име:
ПРОДОЛЖЕНИЕТО
Тип На Објект:
јаглерод патот рамка
Вклучуваат:
Рамка Вилушка ,Seatpost,Стега,Слушалки
Слушалки Големина:
1 1/8 1 1/2 Заострените Интегриран
Погоден Derailleur:
Di2 и Механички и
Сопствени Даночни& Увозни Давачки:
Купувачите Ги Сноси Трошоците
Гаранција:
2 години
Употреба:
Мажи
Тест:
EN-14781
Дното заградата:
PF30
ОЕМ:
Високо Добредојде

Најдобри понуди