Нова Мода Трговија На Големо Креативни Исклучителна 925 Фунта Сребрен Накит Ангел Јајце Популарни Женски Pendant Ѓердан H254

Нова Мода Трговија На Големо Креативни Исклучителна 925 Фунта Сребрен Накит Ангел Јајце Популарни Женски Pendant

DEN 265.00
DEN 441.60
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Број На Модел На:
h254
Бренд Име:
ZTRLIUA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Расположение Tracker
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
is_customized:
No

Најдобри понуди