XH-W1321 DC 12V Дигитален LED Температура, Термостат Контролер 10A Термостат за Контрола на Вклучите Сонда -50-110 Степени

XH-W1321 DC 12V Дигитален LED Температура, Термостат Контролер 10A Термостат за Контрола на Вклучите Сонда

DEN 214.00
DEN 224.64
 

Тековен
Количина на стоки

Материјал : АБС Боја : Бела Димензии(Должина x Ширина x Висина) : околу 5.5 x 3.8 x 3.2 cm (2.17 x 1.50 x 1.26" ) Параметри, Напон : DC12 V Температура Мерен опсег : -50-110℃ Температура за Контрола на Опсег : -50-110℃ Контрола на Точноста : 0.1℃ се Прикаже на Точноста : 0.1℃ Мерење на Текст : NTC10 K Водоотпорен Сонда L=1 Метар Излез Тип на : Реле Излез(Излез Switch) Излез Капацитет : 10 A Пакет вклучуваат 1 x Дигитален Температура Контролер Известување - Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен. Ако чување разликата, ве молиме да се купи тоа внимателно. - Ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење. - Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ви благодариме за вашиот поддржува!

Други карактеристики

Моќност Тип:
Никој
Стил:
Ѕидот Виси
Број На Модел На:
XH-W1321
Теорија:
температурата контролер
Бренд Име:
diymore
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
100°C - 119°C
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Употреба:
проверете Опис

Најдобри понуди