Caxybb Mandala Алка пурпурна Mandala Накит,популарна Нараквица Од Индија За Жени Грижи за Вашето Здравје Подароци за нова стакло хривнија

Caxybb Mandala Алка пурпурна Mandala Накит,популарна Нараквица Од Индија За Жени Грижи за Вашето Здравје Подароци

DEN 59.00
DEN 95.04
 

Тековен
Количина на стоки


Caxybb Mandala Алка пурпурна Mandala Накит,популарна Нараквица Од Индија За Жени Грижи за Вашето Здравје Подароци за нова стакло хривнија

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
04
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
caxybb
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Nnoe
Функција:
Никој
Должина:
20CM
Тежина:
45g
Гем големина:
2cm

Најдобри понуди