Професионални Пресврт Заварување Electrode Носителот 1.6 mm до 6.4 милиметри Electrode Менгеме 400A Фалсификувани Бакар Заб EN 60974-11 CE Заварување Менгеме

Професионални Пресврт Заварување Electrode Носителот 1.6 mm до 6.4 милиметри Electrode Менгеме 400A Фалсификувани

DEN 936.00
DEN 1439.52
 

Тековен
Количина на стоки


Професионални Пресврт Заварување Electrode Носителот 1.6 mm до 6.4 милиметри Electrode Менгеме 400 A Фалсификувани Бакар Заб EN 60974-11 CE Заварување Менгеме
Врвен квалитет пресврт electrode носителот, наменета за ММА заварување.
Тоа може да се користи до 400 A заварување, тешки апликација.
Погоден за electrode 1.6 mm до 6.4 милиметри. фалсификување на главата.
Погоден за кабел 12-75sqmm.
Нашата фабрика е обезбедување на ОЕМ за многу водечки компании во светот, па можете да го најдете на нашите производи изгледа сосема исто да се нивни.
Бидејќи нашиот производ е со користење на истиот материјал & процесот на големите брендови, па можете да ги најдете очигледно квалитет разлика во однос на другите.
Пакет :
1pcs.
Дополнителни Понуди :
ние сме обезбедување на целосна палета на професионални заварување & Сечење на производи,

Други карактеристики

Бренд Име:
TywelMaster
Тежина:
about 0.6kg
Должина:
about 214mm (8.46)
Број На Модел На:
400A Пресврт Носителот
Тип:
electrode носителот
Материјал:
Бакар & Bakelite
Стил:
Пресврт Носителот
EN Сообразност:
EN60974-11
CE Одобрување:
Yes
боја:
Жолта

Најдобри понуди