Ретро Меморијата на време Креативни washi хартија налепници лаптоп излет DIY декоративни налепници додатоци 5pcs гроздобер канцелариски

Ретро Меморијата на време Креативни washi хартија налепници лаптоп излет DIY декоративни налепници додатоци

DEN 118.00
DEN 124.32
 

Тековен
Количина на стоки


Ретро Меморијата на време Креативни washi хартија налепници лаптоп излет DIY декоративни налепници додатоци 5pcs гроздобер канцелариски
Име : Ретро Меморијата на време Креативни washi хартија налепници лаптоп излет DIY декоративни налепници додатоци 5pcs гроздобер канцелариски
Материјал : Хартија Washi
Количина : 5 компјутери
Големина : 141*212mm

Други карактеристики

Бренд Име:
Fromthenon
Возраст:
>6 години,>8 години,>3 години
Материјал:
Хартија
Обликот:
гроздобер налепница
Големина:
141*212mm
Број На Модел На:
Гроздобер washi хартија налепница

Најдобри понуди