празно шише новиот дијамант шише Pendant Автомобил парфем rearview огледало декорација Масло шише Автомобил-стил, Pendant

празно шише новиот дијамант шише Pendant Автомобил парфем rearview огледало декорација Масло шише Автомобил-стил,

DEN 172.00
DEN 191.52
 

Тековен
Количина на стоки


[xlmodel]-[custom]-[45499]
Ова е празен шише
Без парфем и етерично масло
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Други карактеристики

Бренд Име:
Маглива убавина
Материјал Тип:
Стакло
Тип:
Автомобил шише парфем
Име На Модел:
056
Објектот Должина:
47mm
Објектот Ширина:
32mm
Објектот Висина:
32mm
Објектот Тежина:
0.03kg
Објектот Волумен:
8ml
Специјални Функции:
Автомобил шише парфем
Тип На Објект:
Воздухот Се Два

Најдобри понуди