Нов стил на жените облека професионални Лејди Блејзери секојдневен мода Тенок одговара панталони јакна темперамент два дела поставува T935

Нов стил на жените облека професионални Лејди Блејзери секојдневен мода Тенок одговара панталони јакна темперамент

DEN 2506.00
DEN 3480.00
 

Тековен
Количина на стоки

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Биста Должина на Ракав Должина Панталони Должина панталони Половината Колковите Бедрото cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 36 14.17 84 33.07 60 23.62 55 21.65 88 34.65 64 25.20 90 35.43 54 21.26 М 37 14.57 88 34.65 61 24.02 56 22.05 89 35.04 68 26.77 94 37.01 55 21.65 L 38 14.96 92 36.22 62 24.41 57 22.44 90 35.43 72 28.35 98 38.58 56 22.05 XL 39 15.35 96 37.80 63 24.80 58 22.83 91 35.83 76 29.92 102 40.16 58 22.83 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
T935
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Бренд Име:
Z&ЈАС
Затворање Тип:
Двојно Гради
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Јака:
Notched
is_customized:
No
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал Состав:
Полиестер Акрилик

Најдобри понуди