Слободен Брод Кинески и англиски SMS 2G на 3G 4G GTM900C развој одбор GSM+GPRS модул DTU компатибилен TC35 и да го замени SIM300

Слободен Брод Кинески и англиски SMS 2G на 3G 4G GTM900C развој одбор GSM+GPRS модул DTU компатибилен TC35

DEN 1785.00
DEN 1919.52
 

Тековен
Количина на стоки

Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Кина Пост/ Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот.
Враќање & Наплата
1. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации ПЕТ ЅВЕЗДИ е она што ние се залага за.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
Контактирајте Со Нас
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink/waterblock/бакарни цевки/ Thermoelectric Кулер ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.

Други карактеристики

Test4:
4
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Број На Модел На:
GTM900C развој одбор GSM+GPRS модул
Test1:
2

Најдобри понуди