1/3heads светилки ресторан Pendant Светла кристал светилка еден бар еден-три тремот светилка декоративни Pendant светилки FG781 LU1024

1/3heads светилки ресторан Pendant Светла кристал светилка еден бар еден-три тремот светилка декоративни Pendant

DEN 3312.00
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации За Производот Преглед :
[Боја : црна, бела
[Главен материјал] : стакло + метал
[Главниот процес] : заварување, electroplating
[Извор Тип] : E27 (не се вклучени)
[Употреба] : дневна соба, трпезарија, спална соба
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
големина на :
Виси жица може да се прилагоди

Други карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
l7
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1

Најдобри понуди