Ниска Загуба SMA Машки N Машки Продолжување 5D-FB LMR300 Коаксијален Кабел за CDMA GSM DCS 4G 3G Мобилни Сигнал Бустер Repeater

Ниска Загуба SMA Машки N Машки Продолжување 5D-FB LMR300 Коаксијален Кабел за CDMA GSM DCS 4G 3G Мобилни Сигнал

DEN 357.60
 

Тековен
Количина на стоки


Ниска Загуба SMA Машки N Машки Продолжување 5 D-FB LMR300 Коаксијален Кабел за CDMA GSM DCS 4 G 3 G Мобилни Сигнал Бустер Repeater
Спецификација :
Ултра Ниска Загуба Антена Продолжување Кабел за Шунка и БЛАГАЈНИЧКИ Радио,50 Ohm Коаксијален Кабел Ниска Загуба за RF Конекции Вкупна должина : 1 Метар,5 Метри,од 10 Метри, 15 Метри Конектор Тип : N Тип Машки, SMA Машки(Pin внатре) Пакет Содржина : 1 x 5 D-FB LMR300 Конектор Кабел

Други карактеристики

боја:
5 Метри, 15 Метри, Од 10 Метри, 1 Метар
Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
ОЛ-3448

Најдобри понуди