Alluring Круг Црвени Камења, Камења 925 Sterling Silver Тренди Модни Накит За Жените се Откажат Dangle Обетки S5651

Alluring Круг Црвени Камења, Камења 925 Sterling Silver Тренди Модни Накит За Жените се Откажат Dangle Обетки

DEN 877.00
DEN 1437.60
 

Тековен
Количина на стоки


Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.
Топло Совети :
Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!
Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!
Превозот :
Тоа ќе капи за 30-45 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.
Ние го цениме вашето разбирање и трпение!
Плаќање :
Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Жешка Розова
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
S5651
Бренд Име:
ЌЕ CHUANG
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Вртете Назад (пирс)
квалитет:
ААА+ Квалитет
превозот време:
Еден Работен Ден
Земја на Производство:
Хонг Конг
Главниот Камен:
Емералд

Најдобри понуди