за Мерцедес-Benz CLK W208 CLK200 CLK280 CLK230 CLK320 CLK430 LED Проектор леќа Фарови Собранието 1997-2003 година ангел очи

за Мерцедес-Benz CLK W208 CLK200 CLK280 CLK230 CLK320 CLK430 LED Проектор леќа Фарови Собранието 1997-2003

DEN 18991.00
DEN 21100.80
 

Тековен
Количина на стоки

Инаку, нема да има гаранција против превоз! По Продажба на Услуги : Ако не сте задоволни со нашите производи или било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги реши проблемите веднаш. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5-ѕвезда преглед и ние ќе ви ги даде повеќе попуст во следната цел. Ако на купувачот се исклучиво на светлината моделот ве молиме мислам дека над него пред да го купи. Стил : Проектор Фарови. Некои модели на нашите фарови Ниска Зрак со Bi-xenon Проектор Леќа, поради оваа sepcial леќа, на слаба светлина функција како Слабо светло & Висока светлина. Речиси сите светла се исти приклучок за точно автомобили. Сите наши светла се за LHD автомобили. Политика за наплата : прифаќаме само Наплата ако Шпедитерот не бродот објектите за клиенти или брод на погрешна личност. Единствената разлика е во светлината на моделот. Инсталација : Само Plug & play, Лесна инсталација. И ние само прифати дека светилки испрати назад спакувани во добра состојба. Ние секогаш се прават нашите најдобри напори за да се даде задоволително решение. ОЕМ одобрени и ISO сертифицирана. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува). Испорака ве Молиме да го потврдите вашето информации кога ќе ги нарачате.
Производ Фотографии :
Совети за Купувачите : 1. За Директна замена. Како производител остава таа опција на купувачи, ќе можат да изберат да ги користат Ореол сијалица или КРИЕШЕ/Xenon сијалица или LED сијалица. (Лево и Десно Светлата за еден автомобил употреба, 2 ПАРЧИЊА/картон). Со цел да се подобри изгледа и видливост за вашето возило. Пакет се Вклучени : Еден Пар на Фарови. Телефон за контакт Бр. Ако не можете да се плати веднаш, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Post code/ поштенски код : Еднаш на плаќање е потврдено,ние ќе брод тоа од околу 1-3 дена. Чекор 3), Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. LHD /Левата рака диск : Возачот страна е Левата страна во автомобил & Вози на десната страна на патот; RHD /Десен диск : Возачот страна е Десната страна во автомобил & се Вози по левата страна на патот; инсталација за RHD & LHD автомобили се исти.

Други карактеристики

CLK320-Година:
1998,2000,2003,2002,1999,2001
Материјал Тип:
ABS/ ПММА/ Стакло итн
Име На Модел:
xs
Специјални Функции:
Осветлување
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Објектот Тежина:
12kg
Мерцедес-Бенц Модел:
CLK320
Бренд Име:
SONAR
Автомобил модел:
CLK W208 CLK200 CLK280 CLK230 CLK320 CLK430
Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
Фарови
Напон:
12V
Година:
1997-2003
боја:
Црна

Најдобри понуди