Висок Квалитет на Хром 2L Алуминиум резервоар за нафта Радијатор Coolant Overflow Резервоарот за полнење за Супра МК III IV 7MGTE 2JZGT

Висок Квалитет на Хром 2L Алуминиум резервоар за нафта Радијатор Coolant Overflow Резервоарот за полнење за

DEN 2271.00
DEN 2874.24
 

Тековен
Количина на стоки

2 L Алуминиум резервоар за нафта Радијатор Coolant Overflow Резервоарот за полнење за Супра МК III IV 7 MGTE 2 JZGT Опис : - Целосно Алуминиумска Конструкција - со Надворешни Течност Индикатор -Боја : Сребрена/Црна - Капацитет : 2 Литри - Големина : 8"L x 7.5" H x 3.5" D (поширок страна), или 2.5" (Потесен страна) - Настава НЕ е вклучена.Професионалната инсталација се препорачува Примена : За Супра МК III IV 7 MGTE 2 JZGT Answer : ___________________________ Note :
Овој производ е 100% сосема нов. Но, бидејќи тоа е направено и издробен од сурово железо, и сурово железо Неизбежно содржи некои нечистотии.Па тоа не може да гарантира површината е целосно сјајна и мазна. Бидејќи ова се користи во внатрешноста на автомобилот, тоа нема да влијае на сите.Слични производи од други продавачи се исто така како оваа. Ние гарантираме дека производот ќе се користи во вашиот автомобил safetly. Ако умот на површината, е мал дефект, ве молиме да се купи со претпазливост.

Други карактеристики

боја:
Сребрена, Црна
Тип На Објект:
Резервоари За Гориво
Објектот Ширина:
10inch
Име На Модел:
184
Модел Година:
2017
Бренд Име:
Heinmo е
Објектот Висина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
no
Објектот Должина:
10inch
Материјал Тип:
Метал
Fitment:
за Супра МК III IV 7MGTE 2JZGT

Најдобри понуди