ZG 316L не ' рѓосувачки челик Романтична Лисици Нараквици За Жени

ZG 316L не ' рѓосувачки челик Романтична Лисици Нараквици За Жени

DEN 278.40
 

Тековен
Количина на стокиЗа Испорака Ние ќе брод на сите нарачки во рок од 48 часа,сите стоки во нашата продавница е бесплатен превозот од пост воздух mail. Марко 1. Времето за испорака поради локалните обичаи,некои строги земјата ќе ви го одложи за неколку дена. Марко 2. Кои сакаат испорака итно,pls одберете брзо се изразат како DHL/ФЕДЕКС/UPS-от и сл. Марко 3. Со цел да се осигура ќе добијат парцели без должност,ние обично се изјасни како "подарок", или "примероци"по пониска цена,ако имате потреба од вредност,pls порака да ни се на време,ви благодариме. Се враќа Политика, Ние обезбедуваме бесплатен 10 дена гаранција за предмети. Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Како да се Вратат на Чекор 1. Контактирајте со нас преку е-мејл или порака центар. Чекор 2. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот. Чекор 3. Овластување за да се вратите на објектот ќе се издаде. Чекор 4. Враќање на ставката за согласи на размена или наплата. Марк. Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.ние ќе направиме се најдобро за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
034
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Бренд Име:
zg
Стил:
Панк
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
is_customized:
Yes
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Функција:
Никој
Синџир Тип:
кожа синџир
Обликотшема:
handcuff
is_customized:
Yes
Должина:
adjustable

Најдобри понуди