Автомобил-стил, 3D Налепници За Hyundai Solaris Ix35 Mazda 3 6 Cx-5 Audi A3 A4 B6 Б8 A6 Алфа Ромео Nissan Qashqai Додатоци

Автомобил-стил, 3D Налепници За Hyundai Solaris Ix35 Mazda 3 6 Cx-5 Audi A3 A4 B6 Б8 A6 Алфа Ромео Nissan Qashqai

DEN 154.00
DEN 192.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.

Други карактеристики

Бренд Име:
Atreus
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Животните
Модел:
Animal Моделот
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
W-Налепница
Објектот Должина:
16cm
Објектот Ширина:
14cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
лепак налепници

Најдобри понуди