Безжична Допир Далечински Управувач ЕУ Стандард 1 2 3 Банда Ѕид Светлина Switch Smart Home Компатибилен Broadlink RM2 РМ Про ЕУ, 170-240V

Безжична Допир Далечински Управувач ЕУ Стандард 1 2 3 Банда Ѕид Светлина Switch Smart Home Компатибилен Broadlink

DEN 631.00
DEN 864.00
 

Тековен
Количина на стоки

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување.1 Година Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6 Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
За Гаранција
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! 2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ние направи shippment во рок од 2-15 дена по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфични причини за враќање, и вашиот po#.ако треба да се контрола на префрлате од вашиот паметен телефон, треба да се купи braodlnk рм про и прекинувач со далечински контролер, ви благодариме
3. Ако постои нешто што може да им помогне или да обезбедат,pls падна слободно да не контактирате!
.
****Пред да ја инсталирате, исклучете го моќ, не е дозволено да се instand прекинувачот кога на власт е вклучено.ве молиме, истакна ние ќе го отстрани батеријата од далечинскиот контролер, поради транспорт ограничени, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, ви благодариме за вашата голема поддршка! уживаат во шопинг време! ако е потребно, ве молиме оставете порака за да продавачот, ви благодариме
2.

Други карактеристики

Карактеристики:
Далечински Управувач,Светкави
жиро:
Никој
максимална брзина:
Никој
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Бренд Име:
FUNRY
Број На Модел На:
ЕУ стандард 1/2/3gang
Скала:
Никој
Далечински Растојание:
15 M
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1 година
is_customized:
Yes
Max. Напон:
220v
Max. Тековната:
5A
Производ големина:
86mm*86mm*40mm
Работен напон:
AC 110V-250V(50HZ-60HZ)
Оптоварување на моќ:
7W-800W

Најдобри понуди