Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver рачно изработени парична Казна Накит Креативни Симпатична Движат Среќни Риби Pendant без Ѓердан за Жени

Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver рачно изработени парична Казна Накит Креативни Симпатична Движат

DEN 1291.00
DEN 2582.40
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Lotus Забава
Број На Модел На:
LFJE0124
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Certificate Type:
GIC
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Главниот Камен:
Никој

Најдобри понуди