Децата Снек Складирање Кутија Преносни Храна Контејнер Со Капак Бебе Силикони Мека Кутија Снек Сад Протекоа Храна За Бебиња Складирање

Децата Снек Складирање Кутија Преносни Храна Контејнер Со Капак Бебе Силикони Мека Кутија Снек Сад Протекоа

DEN 424.00
DEN 623.52
 

Тековен
Количина на стоки


Децата Снек Складирање Кутија Преносни Храна Контејнер Со Капак Бебе Силикони Мека Кутија Снек Сад Протекоа Храна За Бебиња Складирање

Други карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Употреба:
Храна
Возрасна Група:
Бебиња
Материјал:
PC
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал Функција:
Латекс Слободни,Nitrosamine Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни,BPA Free
Број На Модел На:
QIM-0002
Возраст Опсег:
13-18 МИЛИОНИ,13-14Y,10-12Y,10-12M
Бренд Име:
ABQ
Шема:
слој
Име:
Децата Снек Кутија
Капацитет:
250ml
храна контејнер:
сад
Складирање:
храна кутија
Бебе Шише:
Храна контејнери
храна за бебиња:
хранење на бебето
бебешка храна складирање:
Бебе Работи
Складирање кутија:
Продавница
Бебе Кутија:
бебешка храна контејнери

Најдобри понуди