Алкател Pixi4 Случај, Телефон Funda Случај за Алкател Pixi 4 (5) 5010D 5010E 5010G Случаи 5 Coques Огледало Флип СТП Кожа Покрие Capa

Алкател Pixi4 Случај, Телефон Funda Случај за Алкател Pixi 4 (5) 5010D 5010E 5010G Случаи 5 Coques Огледало

DEN 126.00
DEN 146.88
 

Тековен
Количина на стоки


Алкател Pixi4 Случај, Телефон Funda Случај за Алкател Pixi 4 (5) 5010 D 5010 E 5010 G Случаи 5" Coques Огледало Флип СТП Кожа Покрие Capa
Answer : ___________________________ NOTE : ( ве молиме прочитајте го пред да го одржи редот!! благодарение)
(1) руски Пријател се Обрне Внимание : ве Молиме понуда recevier е полн вистинско име во ред , во спротивно , ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига
(1) време на Испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро , но се уште не добиваат вашата нарачка , ве молиме контактирајте ме , јас ќе се прошири и датум на испорака за вас . Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката , ве молиме контактирајте ме , јас ќе целосна наплата на пари за вас, или ви испрати нова
(2) Нема Спор ве молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена , тоа е несакана , ајде да ги задржи добрите деловни односи , ви Благодариме за вашиот вид разбирање
(3) Ако превозот начин го избра е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , не Можете да ги пратите пратката , но може да се добијат парцели
(4) Ако треба да се следи пакети , ве молиме изберете Кина Пост регистрирани Воздух Mail , Но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот
>>> Ако цел 3 Парчиња, ќе добиете 5 попуст.

Други карактеристики

Бренд Име:
маслиново лист
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Потпирач
Компатибилен Бренд:
Дланка
дизајн:
Сјајни,Метален,Обична,Jewelled,Бизнис
Големина:
5.0inch
Карактеристики:
Нечистотија-отпорен на
Одговара Модел На Телефон:
За Алкател Pixi 4 5010D
Модел На Телефон:
случај за Pixi4 5010 5010D
Функција:
Fundas Capa Став coque Заштитни
Стил:
Луксузна & Гроздобер & Ретро & Fashion
Материјал:
Hight Квалитет Slik Кожа + Назад Тежок Случај
Опис 1:
Мобилен Телефон Кеси Заштитна Случаи Торбичка
Опис 2:
Магнет Магнетни Со Огледало телефон случај
Опис 3:
Ултра Тенка Кожа Флип Stander Телефон Случај
Луѓе:
Подарок за жените, маж,Девојка,Момче
квалитет:
Висок Квалитет,Одличен A++++

Најдобри понуди