3 глави светилки Модерна pendant светла јадење светилка Ресторан стакло светилка бело стакло брус осветлување pendant светилки за FG463 LU1024

3 глави светилки Модерна pendant светла јадење светилка Ресторан стакло светилка бело стакло брус осветлување

DEN 4752.00
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние ќе ги тестираат на секој елемент внимателно пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : стакло
[Главната технологија] : разнесени
[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)
[Примена] облека продавница, ресторан, бар и други внатрешни работи простор
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
answer : ___________________________ note :
Нашите производи се испраќаат до сите краишта на светот, ако вашата земја не располага со превозот на листата, ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
A
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо,Керамички
Техника:
Перфориран
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Место:
Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Абажур Боја:
Бела
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Материјал:
Стакло Камен
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
3

Најдобри понуди