Компатибилен со Brocade E1MG-BXU-20 1000BASE-BX Биди SFP TX1310nm/RX1490nm 20km ХУМОР Transceiver модул SFP

Компатибилен со Brocade E1MG-BXU-20 1000BASE-BX Биди SFP TX1310nm/RX1490nm 20km ХУМОР Transceiver модул SFP

DEN 408.00
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.
Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Други карактеристики

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
E1MG-BXU-20
Состојба:
Нови и OEM

Најдобри понуди