Компатибилни, Мастило Касети За Canon PG512 Pixma iP2700 MP230 2702 240 250 252 260 270 272 280 стр 512 cl 513

Компатибилни, Мастило Касети За Canon PG512 Pixma iP2700 MP230 2702 240 250 252 260 270 272 280 стр 512 cl

DEN 590.00
DEN 694.08
 

Тековен
Количина на стоки

Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Логистика информации во Канада, САД, Холандија, Австралија, Израел, Германија, Бугарија, Австрија, Норвешка, Белорусија, Украина, Шпанија, чешка Република и така натаму е побавно или нема логистика ажурирани информации за земјата на дестинација.
6 Надевам дека ќе може да ни се јавите во прв пат ако имате било какви прашања.
Ако не се сигурни, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се реши тој проблем за вас.
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да помогнеме.

Други карактеристики

боја:
Црна
Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
Магнетно
Број На Модел На:
за canon СТР 512
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Количина:
1Pc/Црна
Број На Модел На:
за canon СТР 512
Погодна за печатење модел:
За Canon Pixma iP2700 MP230 2702 240 250 252 260 270 272 280
Страници принос:
Црна 450 страници
со чип:
Yes
боја:
K
Обоени:
Yes

Најдобри понуди