LZHLQ Ѓердан Neclace За Жените Изјава Макси Панк Ѓердан Легура Јака Chokers Голема Буци Ѓердан Мода Накит Бохемски

LZHLQ Ѓердан Neclace За Жените Изјава Макси Панк Ѓердан Легура Јака Chokers Голема Буци Ѓердан Мода Накит Бохемски

DEN 396.00
DEN 477.60
 

Тековен
Количина на стоки


ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИ
S HAIRWEAR
Телото Накит Anklets ПРСТЕНИ
Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име LZHLQ Метали Тип Цинк Легура Род Жени Ѓердан Тип Chokers Ѓердани Гроздобер Стил Синџир Тип Horsewhip Материјал Метал Број на Модел на 16 KJ-F610 Формашема Геометриски Pendant Големина Ниту една Функција никој Компатибилност никој Тежина 22g Должина 30+7cm Цел Обработка на Време Ќе пак добро и испрати рок од 48 часа Превозот Цел повеќе од 130$ бесплатен превозот од DHL Fedex Ние Прифати продажба на Мало трговија на Големо Dropshopping Прилагодено ОЕМ Пакување Хартија торба Боја Како на Сликата Покаже Шема Орел +камен декорација Материјал Цинк Легура+имитација камен

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZHLQ
Стил:
Панк
Синџир Тип:
Horsewhip
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
голем ѓердан
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
панк ѓердан
Функција:
Панк

Најдобри понуди