S-3XL Есен 2017 Домот Обичните Жени Фустани О-вратот Краток Фустан Плус Големина Лабава Облека полна Боја Жените Облека Vsetidos

S-3XL Есен 2017 Домот Обичните Жени Фустани О-вратот Краток Фустан Плус Големина Лабава Облека полна Боја Жените

DEN 356.00
DEN 419.04
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Број На Модел На:
B1197
Бренд Име:
ETST WENDY
Силуета:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Lanon
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Есен
Sleeve Должина(cm):
Половина
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни

Најдобри понуди