Wolfbike Зима Велосипедизам Јакна велосипед мека лушпа Топлинска Руно спортски грб mtb велосипед windproof јакна со Долги ракави спортски

Wolfbike Зима Велосипедизам Јакна велосипед мека лушпа Топлинска Руно спортски грб mtb велосипед windproof

DEN 1200.00
DEN 2399.04
 

Тековен
Количина на стоки


Купувачот се Покаже :
Опис професионален велосипедизам палто за зима. Пред се отпорни на вода, така што тие ќе се задржи претежно суви ако се фатени во малку дожд,windproof и пријатна температура за заклучување disign ви даде удобно искуство. Карактеристики ●Напредни композитни windproof и rainproof ткаенина. ●Мека руно Поставата се задржи топло и удобно. ●Намали ракави за да се спречи песок и ветер. ●Подолго назад полите со силиконски gripper. ●3 задните џебови и 1 патент џеб на назад ●Повеќе рефлексивни за ноќта велосипедизам. ●Деколте заштита дизајн,патент не допир на кожата. ●WOSAWE,доверливи

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Анти-пот,Рефлексивни,Windproof,Дише,Анти-Смалуваат,Брз Сува,Џебови,Анти-Навремено
Бренд Име:
wolfbike
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
BC232
Ткаенина Тип:
Џерси
Јака:
Мандарински Јака
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Име:
Меки школка Топлинска Руно Велосипедизам Јакна
Пол:
Унисекс
боја:
Црна Со Зелена
Големина:
S M L XL XXL
Материјал:
100% Полиестер
Применливи:
Туринг & Пешачење, Општи Sportive Велосипедизам
Пакет:
ЈП Торба

Најдобри понуди