Преносни Таблета Стојат Држачот за Xiaomi Mipad 2 3 Redmi Забелешка 4X 5A Про за Huawei М2 М3 Триаголник Поддршка за iPad Воздух 2 Мини 4 3

Преносни Таблета Стојат Држачот за Xiaomi Mipad 2 3 Redmi Забелешка 4X 5A Про за Huawei М2 М3 Триаголник Поддршка

DEN 61.44
 

Тековен
Количина на стоки


Исклучително преносни, се вклопува во секоја торба или џеб Не пропадна база дизајн ги држи на стенд безбедна на рамни површини
Ако постои некој проблем со производот или испорака, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде задоволни решенија (Испраќање стоки или наплата).
Нашата продавница Url :

Други карактеристики

Бренд Име:
HOLAZING
Број На Модел На:
Универзална
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
Пластични
Има Звучник:
No
Употреба:
Биро
Магнетно:
No
Применлив модел 1:
За iPad Mini, за iPad Mini 4
Применлив модел 2:
За Ipad Воздухот, За Ipad Воздух 2
Применува моделот 3:
За iPad Про 9.7, за iPad Про 9.7 2017, за iPad Про 10.5
Применува моделот 4:
За Xiaomi Mipad 2, за Xiaomi Mipad 3 за Xiaomi Mipad 1
Применлив модел 5:
За Xiaomi Redmi 4X, Redmi Забелешка 4X, Redmi Забелешка 5A Про
Применлив модел 6:
За Xiaomi Mi6, Mi5S Плус, Redmi 4 Про, Redmi 4А -
Применлив модел 7:
За OnePlus 5, OnePlus 3
Применлив модел 8:
За iPhone 7 Плус, 6S Плус, за iPhone 5S, за iPhone 8 Плус
Применлив Модел 9:
За Huawei Чест 6X, 6A, Чест 9, V9, V8, Note 8
Применлив Модел 10:
За Huawei P10 Плус, P10, P10 Лајт, P8 Лајт 2017

Најдобри понуди