100pcs 1mm Мали Waterdrop Гитара Зема Plectrums За Електрична Гитара Џез Со Кутија

100pcs 1mm Мали Waterdrop Гитара Зема Plectrums За Електрична Гитара Џез Со Кутија

DEN 648.00
 

Тековен
Количина на стоки


100pcs 1mm Мали Waterdrop Гитара Зема Plectrums За Електрична Гитара Џез Со Кутија
Опис : Brand new; Дебелина : 1mm Количина : 100 Компјутери Големина : 25x23x1 mm Анти Прескокнете , издржлив Материјал : Пластични Боја : Избрани Бои Пакет Со ПВЦ Кутија
Пакет : 100 компјутери 1mm мали waterdrop гитара зема.
За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно. Сите предмети се продаваат се сосема нови. Гаранција & Врати Политики : Враќање е прифатена во рамките на 7days по купувачи примање на објектот; Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, вие може да го врати
ни за брза размена или ние ќе рефундирање на вашите плаќање; Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети,додека купувачите се одговорни за надоместоци за враќање на предмети. За да се обезбеди сите предмети се во добра состојба, ние ќе ги тестираат сите производи пред испраќање на

Други карактеристики

Број На Модел На:
waterdrop
Бренд Име:
CHEERHAS
Тип:
Избере
Количина:
100
Дебелина:
1mm

Најдобри понуди