Увоз и правец на ткаенина кимоно платно за бронзирање крап печатење на ткаенина Кинески ткаенина памук twill изми рачно изработени дома завеса ткаенина

Увоз и правец на ткаенина кимоно платно за бронзирање крап печатење на ткаенина Кинески ткаенина памук twill

DEN 600.00
 

Тековен
Количина на стоки


[Име] : Увоз и правец на ткаенина кимоно платно за бронзирање крап печатење на ткаенина Кинески ткаенина памук twill изми рачно изработени дома завеса ткаенина
[ширина] : 136cm
[size ] : 1/2 Meter
Кометал n отворање на applicatio: Облека, предмети за домаќинството постелнина ткаенини DIY додатоци маса крпа
[ Карактеристики ]: Не е лесно да исчезнат, деликатна мека, природна заштита на животната средина, добра вентилација
[ Сечење спецификации ]: onesize : 50*110cm Twosize100*110cm
Направи повеќе парчиња не ја сече!!

Други карактеристики

Тип:
Sateen Ткаенина
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Бамбус Влакна Ткаенини
Бренд Име:
SALAN
Ширина:
110cm
Материјал:
100% Памук
Nonwoven Техника:
Откачи-Спои
Стил:
Жакард
Плетени Тип:
Искриват
Шема:
Bronzed

Најдобри понуди