JIAYITIAN Автомобил Rear View Camera За Шкода Octavia 2014~2017/Backup Паркинг Камера/ 4LEDS/Ноќ Визија/Табличка камера

JIAYITIAN Автомобил Rear View Camera За Шкода Octavia 2014~2017/Backup Паркинг Камера/ 4LEDS/Ноќ Визија/Табличка

DEN 1280.64
 

Тековен
Количина на стоки

Висока дефиниција HD камера : Висока дефиниција HD камера може да натпревар безжична Видео Предавателот Приемникот да биде Безжична Автомобил Rear View Camera 3. N otice; Почитувани купувачи,ве Молиме мора да се провери на камерата големина и изглед пред да поставите цел, види дали може да се вклопи во вашиот автомобил табличка светилка место големина и изглед! Бидејќи истиот автомобил модел во различни земји може да има некои разлики, ве молиме проверете ја камерата големина и да се споредат инсталација на вашиот автомобил внимателно за да се избегне грешка. Универзален автомобил rear view camera со 1 година гаранција за секој клиент
. Ноќ визија и Широк Агол Обратно паркинг Камера : Со Компензирање на Светлина Возило Камера, вклучуваат Супер бела LED светла и далечина линија ,да ви помогне да видите повеќе јасно во текот на ноќта 4. Поправи камерата до каде акции табличка светлина беше. Поврзете ја силата на камерата на вашиот кочница lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни. Поврзете продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор. Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.
Автомобил CCD 4 LEDS/Ноќ Визија /Копија/ Rear View Camera/Табличка светилка камерата/ Водоотпорен/ HD 170 Степен /Паркинг Помош /Заден Поглед Наназад
Нови Superhigh се чувствителни на Светлина Боја со Висок Квалитет PC7080 Sensor
За "Шкода" Octavia 2014 2015 2016 2017
Табличка Светилка Големина Референца За тоа Како да се инсталира на камерата (Само за референца) .Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил. Поврзете го видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот. Шок-доказ и Водоотпорен Назад До Паркинг Камера : Возачот се Види јасно кога возите или лоши временски услови 5. Овој тип на камерата ќе се компатибилна со следниве модели на возила (Само како референца, ве молиме проверете ја вашата лиценца плоча светилка место големина ,направи конечна потврда ) Карактеристики : 1. Лесно се Инсталира Автомобил View Camera : Нема Потреба да ударна дупка, наместо автомобил табличка Број светлина покрие, да Играат и plug како автомобил табличка рамка камера 2.

Други карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
JIAYITIAN
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Водоотпорен:
IP68
Агол На Гледање:
170 степен
Паркинг Видот На Помош:
Rearview Rear View Camera
Номинална Напон:
DC 12V
Guiding Line:
Yes
Ноќ визија:
Поддршка
сензор на слика:
PC7080Sensor
Инсталација сајт:
Оригиналната лиценца светилка

Најдобри понуди