NILLKIN Супер Матирано Shield случај за Sony Xperia XZ1 случај мат тешко задниот поклопец со слободни screen protector +Мало пакет

NILLKIN Супер Матирано Shield случај за Sony Xperia XZ1 случај мат тешко задниот поклопец со слободни screen

DEN 345.00
DEN 363.36
 

Тековен
Количина на стоки


10059 NILLKIN Случај и Екран заштитник За Sony Xperia XZ1
Почитувани Клиент : ви посакам Добредојде на нашиот бренд продавница, имаме висок квалитет на производ со пониска цена, и поддршка на големо и мало. Ви посакувам среќен шопинг тука! Ви благодарам многу!

Други карактеристики

Мало Пакет:
Yes
Големина:
case for Sony Xperia XZ1
Карактеристики:
NILLKIN Супер Матирано Shield случај
дизајн:
Обична,Бизнис,Мат
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
NILLKIN
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
боја:
црна,бела,црвена,златна
додаток:
екран филм , де-бришење прашина бришење прашина налепница , екран платно
Производот Категорија:
задниот поклопец случај
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
Место:
Шенжен Guangdong Кина
NILLKIN:
NILLKIN Супер Матирано Shield случај
Тип:
Случај
Мало Пакет:
Yes

Најдобри понуди