Универзален Безжичен Автомобил MP3 Аудио Репродукцијата на музика Играч Bluetooth Безжични FM Предавател Modulator HandsFree сет за во Автомобил call &музика

Универзален Безжичен Автомобил MP3 Аудио Репродукцијата на музика Играч Bluetooth Безжични FM Предавател Modulator

DEN 623.04
 

Тековен
Количина на стоки


3) Ако на тежината на вашата парцела е во 2kgs, обично ќе испрати со авион Mail, или Express Mail Услугата.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине лоша или неутрален повратни информации, или било ниско ѕвезди, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство.
- CVC технологија за бучава и правец на сузбивање, full duplex квалитет на звукот. LCD дисплеј, песна име,песна,Повикување на бројот на екранот.
Ако наидат на проблеми во текот на превозот процес или било какви проблеми со објектот, ве Молиме да ни даде можност да се решаваат проблемите. Ние ќе ве информираме пред да го испратите објектот надвор. c-игра на музика од други аудио уреди со 3.
Превозот Политика : Ние брод на светот.
- LCD дисплеј, песна име,песна,Повикување на бројот на екранот.1 USB приклучок за мобилен телефон или таблет полнење.
Ако сте задоволни со објектот и нашите услуги, ве молиме да ни остави позитивни повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас.
Повратни информации :
Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее.
Купувачот мора да плати за горенаведените надоместоци во случај што се случи за одредени стоки.
Вграден-во FM предавателот.
* 4,CVC технологија за бучава и правец на сузбивање, full duplex квалитет на звукот.44 Инчен големи екранот и супер исчистите екранот. б-се игра на музика од вметната Микро SD картичка и USB диск.
Ние искрено ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас, веднаш штом ќе може да.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации може да имате.5 мм аудио кабел поврзете.
* 2,производот има три видови на музички playback mode : a-мобилен телефон чуваат музика игра.480 ghz
Ефективен Опсег : 5 метри
Осетливост : -92 d Bm
RF Излез : 4 d Bm
Фреквенции : FM : 87.0 + EDR
Фреквенција : 20 h ~ 20 KHZ
Осетливост : -42 db+ / 3 db 360
Напон : 5 v + / -0.44 Инчен големи екранот и супер исчистите екранот.
Спецификација :
Bluetooth Верзија : V3. Ние не додадете Давачки, Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и други давачки.
Карактеристики :
- 100% Сосема Нов и висок квалитет
- Поддршка bluetooth hands free повик со вграден микрофон безбедно и удобно.

Други карактеристики

Специјални Функции:
MP3,Bluetooth
Инсталирајте Големина:
2 din
Радио Одговор Пропусен Опсег:
FM фреквенција
Објектот Големина:
Автомобил MP3 Плеер Bluetooth Hands-free
Од Моќ:
4*45W
Бренд Име:
EinCar
Материјал Тип:
метал и пластика
Резолуција:
960*720
OSD Language:
Англиски
Компјутерската Меморија Големина:
2GB
Напон:
12V
боја:
Црна
Големина На Дисплеј:
2.5
Име На Модел:
Bluetooth Безжични FM Предавател
Објектот Тежина:
500kg
Функција:
Bluetooth hands-free FM Предавателот
Напон:
play transmit music from TF card to car stereo via FM radio
Чувствителност:
пренос на музика од вашиот мобилен да стерео преку Bluetooth
Работат на струјата:
се користи како handsfree сет за во автомобил, за време на возење преку Bluetooth
Rf излез:
Работи со Bluetooth,МИКРОФОН,автомобил говорник,поништување бучава
Се пренесува моќност:
Поддршка за MP3/WMA,лесно повикување уживате во музика кога возите
Bluetooth Верзија :
Чита ТФ/ Micro SD Картичка и USB диск
Режим На Струја:
Поддршка со A2DP,полнење преку USB порт

Најдобри понуди