WB70/037D 220V 50 hz Една Фаза од не ' Рѓосувачки Челик Центрифугални Пумпа за Вода за Санитарни Пумпа Пијалаци Пумпа Циркулираат машина за миење Садови Пумпа

WB70/037D 220V 50 hz Една Фаза од не ' Рѓосувачки Челик Центрифугални Пумпа за Вода за Санитарни Пумпа Пијалаци

DEN 7152.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

моќност:
Електричен
Структура:
Центрифугални Пумпи
Притисок:
Висок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Вода
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Број На Модел На:
WB70/037D
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
моќност:
0.37 kw/ 0.5 hp
Вшмукување глава:
8m
Протокот/капацитет:
20~120L/мин
глава:
15.5~9m
Влезот Калибар:
G1 1/4
Штекер Калибар:
G1
Напон:
220V
Frequence:
50Hz
Фаза:
еден фаза
Гориво:
Електрична енергија

Најдобри понуди