Висок Степен на СТП Кожа Подигнат маска за очи во BDSM Ропство Покрие Носот Око Маска Роб Retraints Фетиш Играчки За Возрасни Секс Игри

Висок Степен на СТП Кожа Подигнат маска за очи во BDSM Ропство Покрие Носот Око Маска Роб Retraints Фетиш Играчки

DEN 360.00
DEN 383.04
 

Тековен
Количина на стоки

Ако не одредите боја, ние ќе направиме се случајно пратката. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express е точно. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тој се врати во.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Ако сакате побрзо превозот, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс/UPS-от како вашиот превозни средства. Објектот ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена, веднаш штом вашата Уплата е Потврдена. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ве молиме repack објектот внимателно. Ако ви се интересни во нашите производи, ве молиме цел & плати тоа сега!
. Ние брод на Ali Express' адресата САМО. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Тоа е навистина надвор од нашата контрола. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 7days по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. International Shipping : 1. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Материјал:
СТП Кожа
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
Н.В.-YZ0282
Големина:
1pcs sale
Непристојни Слика:
No
Вид:
bdsm нова маска
Употреба:
маска за секс
Стил:
bdsm ограничувања
Објектот:
секс играчки за жена во bdsm
Тип:
возрасни игра кожа маска

Најдобри понуди