Genuin Кожа Бенд за Apple Види 38mm 42mm Замена Watchband со Panerai тока Рака за Apple Види Серија 3/2/1

Genuin Кожа Бенд за Apple Види 38mm 42mm Замена Watchband со Panerai тока Рака за Apple Види Серија 3/2/1

DEN 429.00
DEN 931.68
 

Тековен
Количина на стоки


Ако сакате да се купи други ремени или додатоци, ве молиме да го бара нашата продавница.
Име на производ Веѓата,Темно веѓата Боја на кожа бенд за Apple Види Серија 1/Серија 2/Серија 3
Материјал
Кожа
Големина 38mm, 42mm
Боја
веѓата,портокал,claret предметна Тежина
20g
Компатибилен За
За Apple Види
Олово време за примерокот/акции
1-3 дена
Контактното Пакување Polybag Превозот Начин
Со Пост
ЗАБЕЛЕШКА : Овој линк е САМО за замена на рака. НЕ вклучувајќи smart watch или било какви додатоци во слика.
Производ вовед Кожа бенд за Apple се Види Овој рака имаат две боја : веѓата,портокал,claret 38mm Одговара на зглобот 6.50-8.07 инчи(165-205mm), 42mm Одговара на зглобот 6.7-8.3 инчи (170-210mm) Професионална водоотпорен дизајн Сребро Солидна тока дизајн ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас еднаш има било какви технички проблеми или квалитетот прашања.
1.Веѓата
2.Портокал
3.Claret

1. Нарачки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена по денот на приемот на плаќање.
2. Објекти обично се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, доаѓа со следење на броеви. Тоа може да се постигне повеќето земји во рамките 15-39 дена.
3. Тоа ќе биде потребно долго време за да се дојде со воздух mail. Ако не сакате да се чека толку долго, pls избере да се Изречни или да се купи од другите.
4. Ние само ќе го следат вашата адреса и купувачот име наведени во ЗАЧУВАМ плаќање за испорака. Pls бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
1. За погрешни испраќаат предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ја ќе десните или враќање на вас. Ве молиме не го отвори спорот без комуникација, ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем за вас.
2. Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција, секој ставки за да се прекрасни.
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или netural повратни информации. Ве молиме да ни нудат можност да дознаете нашите грешки и надомести вас.

Други карактеристики

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
ANBEST
Број На Модел На:
AWCBPDX
Затворач Тип:
Класичен Тока
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Должина:
20cm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Објектот:
класичен тока кожа за на рака за apple види
Материјал:
кожа
Големина:
38mm , 42mm
Бои:
веѓата,портокал,claret
конектор:
Со Конектор
Capatible Модел:
За Apple види
Стил:
Обично, Модните
Пакет:
Polybag
Вклучувајќи:
Една Рака

Најдобри понуди