автомобилски мотор погон на универзал ер суспензија единица за контрола одговара на секое возило, само треба да знаат PSI

автомобилски мотор погон на универзал ер суспензија единица за контрола одговара на секое возило, само треба

DEN 10800.00
 

Тековен
Количина на стоки


универзал ер суспензија пумпа, може да се користи за било vechile
Објектот спецификите
Бренд Име : gzwabo
Тип : прашина маска
Материјал Тип : челик
Големина : стандард големина
Состојба : нова
За Возило Брендови/Модел : Одговара на секое возило
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.

Други карактеристики

Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
5kg
Бренд Име:
gzwabo

Најдобри понуди