Playerunknown е Battlegrounds PUBG Ниво 2-3 Bulletproof Вест Cosplay Костим Слободни Големина

Playerunknown е Battlegrounds PUBG Ниво 2-3 Bulletproof Вест Cosplay Костим Слободни Големина

DEN 1915.00
DEN 2015.52
 

Тековен
Количина на стоки


Ткаенини : Оксфорд Ткаенина, Најлон
Големина на : Слободен Големина прилагодливи.
Може исто така Како овие елементи(*^__^*)

Други карактеристики

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Најлон
Извор Тип:
Игра
Компоненти:
Вест,Наметка,Одговара
Тип На Објект:
Блузи
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
PUBG

Најдобри понуди